2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja kõnekeskusesse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab oma meeskonda

KLIENDITEENINDAJAT KÕNEKESKUSESSE,

kes on esimene kontakt kõnekeskusesse helistavatele patsientidele ja kelle ülesanneteks on patsientidega telefoni teel suhtlemine, patsientide registreerimine vastuvõttudele, dokumentide vormistamine ja andmete sisestamine.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • keskharidust, kasuks tuleb klienditeenindusalane väljaõpe või koolituse läbimine
  • väga head eesti ja vene keele oskust, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil
  • head arvutioskust ja valmisolekut õppida kasutama uusi programme

 Klienditeenindaja töö eeldab soovi inimesi aidata ja empaatiavõimet, positiivset ellusuhtumist ja tasakaalukat suhtlemisoskust ka pingelistes olukordades, korrektsust ja täpsust tööülesannete täitmisel.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • päevast tööaega graafiku alusel: E-R, kl 8.00-16.00/8.00-18
  • töötasu 700.- eurot kuus (bruto)
  • 7 päeva lisapuhkust
  • toetavaid kolleege ja häid töötingimusi
  • regulaarset põhjalikku tervisekontrolli Regionaalhaigla arstide poolt

Lisainfo

  • Lisainfot jagab klienditeeninduse juhtivspetsialist Maria Minlibajeva telefonil 617 1273.
  • Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.