2023-08-23 14:48:55

Õendusjuht psühhiaatriakliiniku V osakonda (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla  ootab oma meeskonda motiveerivat

ÕENDUSJUHTI PSÜHHIAATRIAKLIINIKU V OSAKONDA,

kes on õendus- ja hoolduspersonali töö organiseerija, meeskonnatöö eestvedaja ja töötajate arengu toetaja. Osakonna õendusjuht keskendub motiveeriva töökeskkonna loomisele ja õendustöö kvaliteedi parendamisele, jälgib  osakonna kuluarvestust ning tellib vajalikud ravimid ja tarvikud.

Ootused kandidaadile

  • õendusalane kõrgharidus ja magistrikraad või valmisolek see lähiajal omandada, kasuks tuleb vaimse tervise õenduse erialakoolituse läbimine
  • vähemalt 3-aastane õena töötamise kogemus
  • juhtimisalane huvi ja teadmised või juhtimiskogemus
  • kõrgtasemel eesti keele oskus, hea vene ja inglise keele oskus
  • ladus arvutioskus

Õendusjuhi töö eeldab head suhtlemis- ja meeskonnatööoskust, otsustus- ja vastutusvõimet, kõrget pingetaluvust ning  analüüsi- ja probleemilahendamise oskust.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • huvitavat, arengule suunatud ja vastutusrikast tööd
  • tööle väärilist tasu ja 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Õendusjuhiga sõlmime tähtajalise töölepingu kolleegi vanemapuhkusel viibimise ajaks.

Lisainfo

  • Kandideerimiseks palun esita CV koos palgasooviga ning kaaskiri (kuni 1 A4 lk) osakonna õendusjuhi ees seisvatest väljakutsetest ja arengusuundadest e-posti aadressile personaliotsing7ät/regionaalhaigla.ee. Kandideerimise tähtaeg on 31. oktoober 2021.
  • Lisainfot konkursi kohta jagab psühhiaatriakliiniku õendusjuht Lenne Rätsep telefonil 617 2605.