2023-08-23 14:48:55

Õde tuberkuloosipolikliinikusse (Hiiu korpuses)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame Sind,

HEA ÕDE,

liituma Hiiu männimetsa vaikuses asuva tuberkuloosipolikliiniku sõbraliku ja väikese kollektiiviga. Sul avaneb võimalus töötada iseseisvalt  ja tegeleda nii täiskasvanute kui laste kopsutuberkuloosi ja ka teise kopsuhaiguste diagnostiliste protseduuride, ravimite manustamise ning patsientide ja nende lähedaste nõustamisega.

Ootused kandidaadile

Meie ootused Sinule:

  • õendusalane kõrgharidus
  • koostöövalmidus ja hea suhtlemisoskus
  • iseseisvus
  • tööks vajalik arvutioskust
  • huvi patsiendi nõustamise vastu
  • valmisolek ja tahe õppida Regionaalhaigla pulmonoloogiapolikliinikus

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • päevast tööaega E-R kl 08.00-16.00
  • häid enesearendamise ja koolitusvõimalusi
  • väljaõpet töösse sisseelamisel ja toetavaid kolleege
  • 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Lisainfo

  • Lisainfot jagab pulmonoloogiakeskuse õendusjuht Reelika Kaljurand telefonil 517 4916.
  • Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.