2023-08-23 14:48:55

Sekretär päevakirurgia osakonda

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu peamised ülesanded on:

  • kirjalike materjalide koostamine etteantud märkmetest
  • haiguslugude komplekteerimine, andmete sisestamine andmebaasidesse
  • raviarvete täitmine ja sisestamine andmebaasi
  • dokumentide koostamine ja vormistamine
  • telefonikõnedele vastamine ja suunamine
  • operatsiooniplaani sisestamine ja edastamine
  • töö- ja puhkusegraafikute koostamine
  • keskuse juhataja assisteerimine ja töötajate abistamine asjaajamisalastes küsimustes

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sul on:

  • kesk- või keskeriharidus
  • tänapäevased teadmised asjaajamisest ja dokumendihaldusest
  • hea arvutioskus, valmisolek õppida kasutama uusi programme
  • kõrgtasemel eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus, rõõmsameelsus ning pingetaluvus
  • korrektne ja kohusetundlik töösse suhtumine

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • stabiilset töökohta ja toredaid töökaaslasi
  • tööaega E-R 08.00-16.00
  • 7 päeva lisapuhkust
  • brutotasu 850 eurot kuus

Lisainfo

  • Lisainfot jagab kirurgiakliiniku juhtivsekretär Kertu Pagland telefonil 617 1613.
  • Võtame ühendust vaid vestlusvooru jõudnud kandidaatidega.