2023-08-23 14:48:55

Assistent erakorralise meditsiini osakonda

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla erakorralise meditsiini osakond ootab oma meeskonda assistenti, kes aitab arste ja õdesid patsientide ja nende lähedastega suhtlemisel, teabevahetusel ning dokumentide täitmisel.

Sinu peamiseks tööks on:

  • täpsustada osakonda saabunud patsiendi isiku- ja kontaktandmed patsiendi lähedastega, vajadusel teavitada politseid
  • suhelda osakonda saabunud välismaalaste ja nende kindlustusfirmadega, täita kindlustusfirmadelt saabunud päringuvorme
  • assisteerida õde patsiendi haiglaravile vormistamisel, informeerida sellest patsiendi lähedasi
  • kutsuda arsti korraldusel osakonda erinevaid spetsialiste haigla teistest osakondadest, vajadusel korraldada patsiendi transporti

Ootused kandidaadile

Töö sobib Sulle kui:

  • oled avatud ja hooliv suhtleja ning oskad positiivselt probleeme lahendada
  • oled kõrge pingetaluvusega, otsustusvõimeline ja hea organiseerija
  • valdad väga heal tasemel eesti keelt ning suhtlustasemel vene ja inglise keelt
  • Sul on hea arvutioskus ja Sa ei karda uute programmide õppimist
  • Sul on vähemalt keskharidus

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • väärtuslikku ja põnevat töökogemust suures ja kindlas organisatsioonis
  • tööalast väljaõpet ja tänapäevaseid töötingimusi
  • päevast tööaega graafiku alusel E-P kl 7.00-17.00
  • 7 päeva lisapuhkust
  • töötasu 800 eurot kuus (bruto)

Lisainfo

  • Lisainfot jagab erakorralise meditsiini keskuse õendusjuht Marianna Ležepjokova telefonil 617 2082.
  • Võtame ühendust vaid vestlusvooru kutsutud kandidaatidega.