2023-08-23 14:48:55

I järelravi (intensiivravi) osakonna õendusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla taastus- ja palliatiivravi kliinik ootab oma meeskonda kindla käe ja sooja südamega

I JÄRELRAVI (INTENSIIVRAVI) OSAKONNA ÕENDUSJUHTI,

kes on õendus- ja hoolduspersonali töö organiseerija, meeskonnatöö eestvedaja, kompetentside arendaja ning turvalise ja ohutu keskkonna looja kvaliteetse ravi tagamiseks meie patsientidele.

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sul on:

  • õendusalane kõrgharidus ja magistrikraad või valmisolek see lähiajal omandada
  • vähemalt 3-aastane töökogemus õena
  • kõrgtasemel eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus tööks vajalikul tasemel
  • ladus arvutioskus

Õendusjuhi töö eeldab otsustus ja vastutusvõimet, head suhtlemisoskust ja kõrget pingetaluvust ning probleemilahendus- ja analüüsioskust.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • huvitavat, arengule suunatud ning vastutusrikast tööd
  • toetavat meeskonda
  • tööle väärilist tasu ja 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Õendusjuhi kohustused on tähtajalised kuni viieks aastaks, õendusjuhiga sõlmime tähtajatu töölepingu õe ametikohal.

Lisainfo

  • Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga ning kaaskiri (kuni 1 A4 lk) õendusjuhi ees seisvatest väljakutsetest ja arengusuundadest e-posti aadressile personaliotsing/ät/regionaalhaigla.ee või läbi CV Keskuse hiljemalt 24. oktoobriks 2021.
  • Lisainfot jagab taastus- ja palliatiivravi kliiniku õendusjuht Kristel Jõgila telefonil 617 2291.