2023-08-23 14:48:55

Nais-sisevalvetöötajat Seewaldi korpusesse (osakoormus)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab tööle

SISEVALVETÖÖTAJAT SEEWALDI KORPUSESSE,

kes tagab patsientide ja töötajate turvalisuse ning valvab haigla vara meie psühhiaatriakliinikus. Töö toimub osakonnas, kus on vaid naissoost patsiendid ning töö käigus on aeg-ajalt vajalik olla abiks meditsiinipersonalile patsientide ohjeldamisel.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • vanust vähemalt 21 aastat
  • head füüsilist vormi ja pingetaluvust
  • turvatöötaja kvalifikatsiooni, töökogemust politseiametnikuna või korrektsiooni valdkonnas
  • head eesti keele oskust, vene keele oskust suhtlustasandil
  • abivalmidust ja usaldusväärsust
  • head suhtlemisoskust ja meeskonnas töötamise kogemust

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • osakoormusega tööd (0,5 ametikohta)
  • paindlikku tööaega graafiku alusel, sh öösiti
  • töötasu 5,40 eurot tunnis (bruto)
  • 7 päeva lisapuhkust
  • ametialast täiendkoolitust

Lisainfo

  • Lisainfot jagab kriisihalduse talituse juhataja Sergo Kohal telefonil 617 2098.
  • Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.