2023-08-23 14:48:55

Õde statsionaarse taastusravi osakonda (päevane tööaeg)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla tasstusravi keskus ootab tööle

ÕDE STATSIONAARSE TAASTUSRAVI OSAKONDA,

 kelle tööks on professionaalse patsiendikeskse õendusabi osutamine ning osalemine ravimeeskonna töös. Statsionaarses taastusravi osakonnas on patsiendid, kes vajavad lisaks taastusravile või enne seda kaasuvate haiguste ravi.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • õendusalast haridust
  • empaatiavõimet, head meeskonnatöö oskust, valmisolekut iseseisvaks tööks
  • head eesti keele oskust, vene keele oskust suhtlustasandil
  • head arvutioskust

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • päevast tööaega: E-R kl 7.00-15.00
  • enesearendamise ja koolitusvõimalusi kaasaegses koolituskeskuses
  • 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • regulaarset ja põhjalikku tervisekontrolli Regionaalhaigla arstide poolt

Lisainfo

  • Lisainfot jagab õendusjuht Katrin Oinitš telefonil 639 0406.
  • Töökoht asub Regionaalhaigla Hiiu korpuses (Hiiu 44), 2022.a alates Sõle korpuses (Sõle 16).
  • Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.