2023-08-23 14:48:55

Õde pulmonoloogiapolikliinikusse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla pulmonoloogiapolikliinik on tööle

ÕDE,

kes töötab iseseisvalt erinevates uuringu- ja nõustamiskabinettides – spirograafia, difusioon, koormustestid, uneuuringud, astmakool, hapnikravi.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • õendusalast haridust
  • väga head suhtlemis- ja meeskonnatööoskust
  • tööks vajalikku arvutioskust
  • iseseisva töö tegemise oskust
  • valmisolekut õppida ja tahet töötada

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • tööks vajalikku väljaõpet
  • päevast tööaega E-R 08:00-16:00
  • häid võimalusi enesearenguks
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • sportimisvõimalusi haigla spordiklubiklubis
  • 7 päeva lisapuhkust

Lisainfo

  • Lisainfot jagab pulmonoloogiapolikliiniku õendusjuht Anastassia Toikka (tel 617 1673, anastassia.toikka/ät/regionaalhaigla.ee) või pulmonoloogiakeskuse õendusjuht Reelika Kaljurand (tel 517 4916, reelika.kaljurand/ät/regionaalhaigla.ee).
  • Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.