2023-08-23 14:48:55

Assistent kiiritusravi protseduuride osakonda

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab tööle

ASSISTENTI KIIRITUSRAVI PROTSEDUURIDE OSAKONDA,

kes aitab kaasa osakonna igapäevase töö sujuvale korraldamisele.

 Assistendi ülesanded on:

  • suhtlemine patsiendi ja omastega ning informatsiooni edastamine
  • telefonile vastamine ja kõnede suunamine
  • patsientide ravile või vastuvõtule kutsumine
  • töö infosüsteemidega: arsti korraldusel tüüp-analüüside tellimine, patsientide protseduurile või uuringutele registreerimine jms
  • osalemine patsientide osakonda vastuvõtmisel ja väljakirjutamisel
  • teiste abistavate ja koordineerivate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • väga head suhtlemisoskust ja võimet jääda rahulikuks ka pingelistes olukordades
  • kõrget eetilisust ja positiivset suhtumist kõikidesse inimestesse
  • väga head eesti ja head vene keele oskust
  • head arvutioskust, julgust uute programmide õppimiseks
  • kesk- või kutseharidust

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • väärtuslikku ja vaheldusrikast töökogemust
  • tööalast väljaõpet ja tänapäevaseid töötingimusi
  • päevast tööaega E-R kl 8.00-16.00
  • 7 päeva lisapuhkust
  • töötasu 800 eurot (bruto)
  • regulaarset põhjalikku tervisekontrolli Regionaalhaigla arstide poolt

Lisainfo

  • Lisainfot jagab Ly Tobbi telefonil 617 1562.
  • Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.