2023-08-23 14:48:55

Juhtiv füsioterapeut (polikliinik)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla taastusravi keskus ootab oma meeskonda

JUHTIVAT FÜSIOTERAPEUTI,

kes korraldab taastusravi teenuste osutamist polikliinikus, juhib igapäevast tööprotsessi, loob arendava ja motiveeriva töökeskkonna taastusravi meeskonnale ning vastutab teenuste kvaliteedi eest.

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sul on

  • erialane kõrgharidus
  • vähemalt 3-aastane töökogemus taastusravis
  • soovitavalt meeskonna juhtimise kogemus
  • hea ülevaade taastusravi korraldusest ja arengusuundadest
  • hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
  • kõrgtasemel eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus tööks vajalikul tasemel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • vastutusrikast, mitmekesist ja huvitavat tööd tipphaiglas
  • koolitus- ja arenguvõimalusi
  • 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • sportimisvõimalusi haigla spordiklubis ja soodustusi koostööpartnerite juures

Juhtiva füsioterapeudi kohustused on tähtajalised kuni viieks aastaks, juhtiva füsioterapeudiga sõlmime tähtajatu töölepingu füsioterapeudi ametikohal.

Lisainfo

  • Kandideerimiseks palume saata CV ning kaaskiri juhtiva füsioterapeudi rollist ambulatoorse osakonna arendamisel ja juhtimisel. Dokumente ootame läbi CV Keskuse või e-posti aadressile personaliotsing/ät/regionaalhaigla.ee hiljemalt 28. maiks 2021.a.
  • Lisainfot jagab taastusravi keskuse juhtiv füsioterapeut Katrin Kõre telefonil 617 1740.