Õde psühhiaatriapolikliinikusse laste ja noorukite valdkonda

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaatriapolikliinik ootab oma meeskonda õde laste ja noorukite valdkonda, kes aitab pakkuda patsientidele ja nende lähedastele teadmisi ja tuge, mida nad vajavad, et teha otsuseid ja olla kaasatud raviprotsessi.

Sinu tööülesanneteks on:

  • koordineerida igapäevaselt oma vastutusvaldkonnas ambulatoorsete patsientide raviprotsessi
  • hinnata ja jälgida patsientide seisundit
  • nõustada patsienti ja nende lähedasi
  • teostada õendusprotseduure
  • osaleda ambulatoorse valvemeeskonna töös

Ootused kandidaadile

  • õe või ämmaemanda rakenduslik kõrgharidus
  • vaimse tervise õe kutse või soovid seda omandada
  • huvi vaimse tervise valdkonna vastu
  • hea eesti keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalik arvutisokus

Ootame, et Sa:

  • väärtustad meeskonnatööd, oled kohusetundlik, sõbralik ja hea suhtleja
  • soovid end erialaselt pidevalt täiendada ja areneda
  • tuled toime muutuvate ja pingeliste olukordadega

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • tähendusrikast tööd ja toetavat meeskonda psühhiaatriapolikliinikus
  • eneseteostusvõimalusi ja erialaseid täiendkoolitusi
  • 7 päeva lisapuhkust
  • tööaega E-R 09.00-17.00

Lisainfo

  • Lisainfot jagab psühhiaatriapolikliiniku õendusjuht Ragne Läheb telefonil 617 2639.
  • Võtame ühendust vaid vestlusvooru jõudnud kandidaatidega.