2023-08-23 14:48:55

Sekretär kiiritusravi protseduuride osakonda

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu peamised ülesanded on:

  • kirjalike materjalide koostamine etteantud märkmetest
  • raviarvete täitmine ja sisestamine andmebaasi,
  • patsientide ravidokumentide ettevalmistamine
  • dokumentide koostamine ja vormistamine, dokumendiringluse korraldamine
  • töögraafikute koostamine ja sisestamine infosüsteemi
  • telefonikõnedele vastamine ja suunamine
  • patsientidele vajaliku info edastamine

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sul on:

  • kesk- või keskeriharidus
  • tänapäevased teadmised asjaajamisest ja dokumendihaldusest
  • hea arvutioskus (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, MS Outlook), valmisolek õppida kasutama uusi programme
  • kõrgtasemel eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus ning kõrge pingetaluvus
  • iseseisva töötamise oskus ning korrektne ja kohusetundlik töössesuhtumine

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • stabiilset töökohta ja toredaid töökaaslasi
  • tööaega E-R 08.00-16.00
  • 7 päeva lisapuhkust
  • brutotasu 930 eurot kuus

Lisainfo

  • Lisainfot jagab onkoloogia- ja hematoloogiakliiniku juhtivsekretär Elis Varik telefonil 617 2302.
  • Võtame ühendust vaid vestlusvooru jõudnud kandidaatidega.