2023-08-23 14:48:55

Tarkvaraarendaja (PHP)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogenud tarkvaraarendajat. Lühidalt oleks sinu ülesandeks SimplBooks tarkvaraarenduste planeerimine ning realiseerimine.

Ootused kandidaadile

• PHP ja MySQL kogemust enam kui 3 aastat • CSS, HTML ja JS head tundmist • Git versioonihalduse kasutamise oskust • OOP paradigma tundmist Kasuks tuleb: • erinevate programmeerimiskeelte tundmine • erinevate andmebaasimootorite tundmine • linux serverite tundmine

Pakume omaltpoolt head töötasu, ühisüritusi, paindlikku tööaega, täiendkoolitusi ja mitmeid erinevat laadi väljakutseid pakkuvat tööd kiiresti kasvavas väikeettevõttes. Oleme väga sõbralikud, positiivsed ja toetavad :)

Lisainfo

Vaata tööpakkumist ka meie veebilehel:

Saada meile oma CV aadressile cv(at)simplbooks.ee.

Kui tekib lisaküsimusi, siis anna meile sellest kindlasti teada, vastame heameelega.

Jaanus Reismaa
jaanus(at)simplbooks.ee
+372 5108 107