2023-08-23 14:48:55

ADMINISTRAATOR/MÜÜGIKONSULTANT/TEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
600 - 900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Meie klientide sõbralik ja viisakas teenindamine ning toodetealane nõustamine STOCKMANNi sisustussalongis
*Ostjatega suhtlemine ja neile parima lahenduse leidmine
* Kauba tundmine ning selle oskuslik presenteerimine kliendile
* Oskus ära tunda kliendi vajadusi
* Kauba ettevalmistamine
* Müügipakkumiste ja äri klienti teenindamine

Ootused kandidaadile

arvutikasutuse elementaarsed oskused, kasuks tuleb eelnev kogemus majandustarkvaraga töötamisel
oskus iseseisvalt eesmärke seada ja neid ellu viia, tahe mõelda julgelt ja unistada suurelt;
korrektsus ja kohusetundlikkus;
töökogemus sisustusvaldkonnas ja/või müügi/ turunduse vallas;
sissekujundusalane kogemus või teadmised on märkimisväärne boonus.

Pakume vaheldusrikast ja huvitavat tööd arenevas ning edumeelses ettevõttes, täiendkoolitusi, kaasaegseid töövahendeid, väga head töökeskkonda ja kindlat töökohta stabiilse sissetulekuga.