2023-08-23 14:48:55

Tootmissekretär

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Eesti Portselan vajab ajutiselt tööle ( kuni septembrini 2017, võimalus jätkata tootearendajana) tootmissekretäri Tootmissekretäri tööülesannete hulka kuulub igapäevane tootmise ja töötajate tegevuse jälgimine toodangu hulga, kvaliteedi ja praaktoodete osas. Et olla sel töökohal edukas, on eelduseks mõne tööjuhtimise programmi põhjalik tundmine. Vajalik on eesti, soome ja inglise keele oskus. Tuleb osata kasutada ka MS office programmi.

Ootused kandidaadile

Ole oma iseloomult positiivne ja algatusvõimeline, ole organiseerimisvõimeline ja tegutse sujuvalt ning iseseisvalt oma mitmekesiseid ülesandeid täites.

Töö eeldab lisaks ka head meeskonnatöö, nõupidamiste ja inimsuhetes orienteerumise oskust.

Pakume huvitavat tööd arenevas ettevõttes ja võimalust täiendada oma oskusi.

Lisainfo

Kui tööpakkumine on sulle põnev, siis helista telefonil 56632040 või saada avaldus koos palgasooviga aadressile juhani.ruuskanen(at)eepo.ee.