2023-08-23 14:48:55

SÜSTEEMIADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Firmasiseste ja klientide Linux/Windows serveri taristute teenindus ja arendus
• Võrgu infrastruktuuri korrashoid ja arendamine
• Majutus- ja virtualiseerimisplatvormide korrashoid ja arendamine
• Telefonisideplatvormi korrashoid ja arendamine
• Erialase tegevusega seotud erinevate loominguliste ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

• Linux, Windows Server, konsooli ja teenuste praktiline tundmine • IP-võrkude ülesehituste printsiipide ja võrguprotokollide, staatilise ja dünaamilise marsruutimise, tunneldamise tehnoloogiate tundmine • Cisco, Juniper, Mikrotik, Asterisk-based võrguseadmete tundmine • Infoturbe printsiipide praktilised teadmised • Аnalüüsivõime, võime üldkasutatavates allikates probleemidele lahenduste leidmine • Tehnilise inglise keele oskus Kasuks tuleb • TCP/IP põhjalikum teadmine • Linux põhiliste süsteemide põhjalik tundmine, skriptide programmeerimise oskused • Ethernet, MPLS, SIP, iSCSI/NFS/FC tehnoloogiate tundmine • VmWare, OpenStack, Hyper-V, Ceph, Asterisk, Elastix, Nagios, Icinga, OTRS, Hostbill, Directadmin põhiliste lahenduste töökogemus • Andmete varundussüsteemide ja lahenduste töökogemus • Muu keele oskus (vene, eesti või inglise) • Proaktiivsus ja meeskonnatöö oskus • Vastutus ja täpsus • Töökogemus vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

• Väljakutseid ja võimalusi erialaselt areneda
• Uusi kogemusi ja koolitusvõimalusi
• Arenevas ettevõttes meeldivat ja motiveerivat kollektiivi
• Huvitavat ja vastutusrikast tööd Tallinna ajaloolises Rotermanni kvartalis asuvas kaasaegses kontoris
• Võimalus paindlikult rakendada uusi tehnoloogiaid
• Sinu panusele vastavat töötasu

Lisainfo

Lisainformatsioon telefonil: +372 5263193
Nõutud keeled: eesti või vene
Varasem töökogemus: 2 aastat
Tööaeg: Täistööaeg
Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik
Asukoht: Rotermanni 5/2-24, Tallinn 10111
Kontaktisik: Konstantin Roomet
Koduleht: https://www.loginet.ee