2023-08-23 14:48:55

Abikokk

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
• tooraine ettevalmistamine ja ettevalmistustööde tegemine köögis
• saalist tulevate tellimuste täitmine
• salatite ja teiste toitude valmitamine
• koka abistamine pizzade valmistamisel
• nõude pesemine
• töötamine koka juhendamisel
• köögi koristamine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

Töötaja on:
• viisaka, heatahtliku ja vastutuleliku suhtumisega;
• täpne, kohusetundlik, aus ja usaldusväärne;
• armastab puhtust ja korrektsust;
• on kiire õppimisvõimega, paindlik, hea pingetaluvusega
• oskab teha mitut asja korraga
• oskab kindlasti eesti keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• tasuta sooja lõunat
• tööd graafiku alusel (pikk ja lühike nädal süsteemi alusel)
• väljaõpet enne tööle asumist
• stabiilset sissetulekut
• toetavat meeskonda ja kaasaegset töökeskkonda kesklinnas
• kliendirahulolu baasilt lisatasu

Lisainfo

Ootame enda meeskonda inimest, kellel on suur töötahe, kes on väga kohusetundlik, hindab meeskonnatööd ja oskab abiks olla just seal, kus seda hetkel kõige rohkem vaja on. Kui Sinu isikuomadused on just sellised, oled oodatud kandideerima, sõltumata vanusest või eelnevast kogemusest. Otsime endale pikaaajalist töötajat!