2023-08-23 14:48:55

Ärikliendi müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
1500 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Oleme aasta algusest jõudsalt kasvanud ning otsime oma meeskonda müügiinimest, kes juhataks Eesti ettevõtjad Investly faktooringuteenuseni, mis aitab neil pikkade maksetähtaegadega arvete eest raha kohe kätte saada. Lisavahenditega saavad ettevõtted kiiremini kasvada, soodsate maksetingimustega konkurentsis püsida või isegi uutele turgudele minna.

Me ei proovi selle tööpakkumisega kõnekeskuste masinlike stsenaariumite mahalugeja kohta üles vuntsida. Pigem oleme inspireeriva ja improvisatsioonivõimelise suhtleja otsinguil, pakkumaks talle uusi väljakutseid nii tööalaselt kui ka kontorisiseste pinksiturniiride näol. Meie eesmärk on saada suurimaks ettevõtete rahastajaks Euroopas ning motiveeritud müügitöö mängib sel teekonnal suurt rolli.

Tööülesanded:
· Investly arvete müügi (faktooringu) teenuse müük uutele Eesti äriklientidele meili ja telefoni teel
· Müügiplaanide koostamine, jälgimine ja täitmine
· Müügiprotsessi tõhustamine
· Uute müügivõimaluste tuvastamine ja elluviimine
· Erinevate tööstusharude messidel klientidega kohtumine
· Realiseerida Investly visioon saamaks Euroopa suurimaks väikeettevõtete rahastajaks

Ootused kandidaadile

· Siiras huvi erinevate sektori ettevõtjate vastu
· Loomulik suhtlemisoskus
· Positiivne suhtumine ja pealehakkamine
· Müügitehnikate tundmine (ärikliendile)
· Kõrge stressitaluvus ja võime ennast motiveerida
· Iseseisev töökultuur ja võime teha kaugtööd
· Analüütiline mõtlemine, võime töötada numbritega
· Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
· Väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
· Baasteadmised statistikast ja kontoritarkvara tundmine (MS Excel ja PowerPoint, LibreOffice Calc ja Present ning Google Docs)

· Väljakutsuv töökogemus kiiresti kasvavas riskikapitaliga rahastatud idufirmas · Oodatav kompensatsioon 1500-3000€ kuus · Motiveeriv tulemustasu · Kontor Tallinna vanalinna südames Raekoja platsi ääres · Rahvusvaheline kollektiiv (kontorid Tallinnas ja Londonis) · Rõõmsad kliendid, kes saavad meie teenuse läbi kiiremini kasvada · Kuradile hall argipäev! Palume kandideerijatel esitada avaldus leheküljel https://investly.workable.com/jobs/349382