2023-08-23 14:48:55

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma vastloodud ametikohale finantsjuhti, kes jagaks meie kirge puidu vastu ja kelle peamisteks tööülesanneteks on:
  • seista selle eest, et meie rahaasjad oleksid korras,
  • vastutada ettevõtte finants- ja raamatupidamistoimingute eest,
  • omada ülevaadet ettevõtte finantsprotseduuridest, neid arendada ja tulemuslikult ellu viia,
  • hoida juhtkond informeerituna,
  • vajadusel esindada ettevõtet finantsalases suhtluses kolmandate isikutega.
  • Ootused kandidaadile

    Ootame Sind kandideerima kui oled hands-on tüüpi pealehakkaja, kes eestvedamise, planeerimise ja analüüsimise kõrval ei pea paljuks süüvida detailidesse ja tegeleda ka rutiinsete tööülesannetega; kui Sul on finantsjuhi, finantskontrolleri või pearaamatupidajana töötamise kogemus; kui Sa oled edukalt juhtinud alluvaid ja/või protsesse; oled enesekindel ja osav suhtleja ja meeskonnatöötaja ning oskad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas. Saksa keele oskus ja varasem kogemus tootmisettevõttes on oluliseks eeliseks.

    Pakume Sulle võtmepositsiooni ja võimalust areneda ja juhtida ettevõtte finantspoliitikat, olla osaks rahvusvahelisest meeskonnast, võtta vastu väljakutseid ja tunda rõõmu saavutustest.