2023-08-23 14:48:55

Ventilatsioonitööde objekti-projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

* korraldama ja juhtima töid ehitusplatsil
* andma töölistele tööülesandeid ja kontrollima nende täitmist
* tagama tööde kvaliteedi vastavuse ehitusnormidele ja projektdokumentatsioonile
* koostama objekti eelarve ja ehitustööde teostamise ajagraafiku
* materjalide ja alltöövõtuhangete hinnaküsimiste tegemine ja läbirääkimiste pidamine pakkujatega
* suhtlemine tellija ja järelvalvega
* alltöövõtjate tegevuse kordineerimine
* ehituse käigu nõuetekohane dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

* ehitusalane kõrgem haridus. Soovitavalt vesi, küte ja ventilatsioon erialal
* vähemalt 2-e aastane töökogemus ventilatsioonitöid teostavas firmas objekti- või projektijuhina
* arvuti kasutamise oskus tööks vajalikul tasemel
* täpsus, tähtaegadest kinnipidamine
* hea suhtlemis- ja koostöövõime

Ettevõte pakub

* arenevat ja sõbralikku kollektiivi
* panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu
* ametiautot
* erialast täienduskoolitust

Lisainfo

Projektijuht töötab juhtkonna alluvuses, alluvaid on kuni 14.
Palume kandidaadil nimetada oma palgasoov CV-s.