2023-08-23 14:48:55

Müügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Igapäevane aktiivne müügitöö
Müügistrateegiate arendamine ja elluviimine müügieesmärkide saavutamiseks
Uute kliendisuhete loomine, olemasoleva andmebaasi haldamine
Hotellide kodulehe ja veebiportaalide haldamine
Tellimuste sisestamine
Statistika ja müügiraportite koostamine

Ootused kandidaadile

väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus (kasuks tuleb ka soome keele oskus)
hea suhtlemisoskus, ausus, kohusetunne, täpsus, hea pingetaluvus ja orienteeritus meeskonnatööle
planeerimisoskus ja eesmärkide täitmine

Kasuks tuleb müügijuhtimise kogemus turismi valdkonnas

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd
sõbralikku meeskonda
erinevaid omatöötajate soodustusi

Lisainfo

TallinnHistoricalHotels on pidevalt arenev hotellikett. Me loodame leida oma meeskonda aktiivset ja sõbralikku müügijuhti, kellel on huvi hotellimajanduse vastu ning kes omab ülevaadet turul toimuva kohta. Hotelliketis on nii hotelle, külalistemaju kui ka apartment-hotell ehk müügijuhi töö saab olema väga huvitav ja vaheldusrikas. Kohapeal pakume ametialast väljaõpet ja koolitusi.