2023-08-23 14:48:55

Silmast-silma intervjueerija Tallinnas, Harjumaal

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd küsitlejatele Tallinnasse, Harjumaale ja Tartusse perioodil november-detsember.

Hea võimalus kõigile, kel pealehakkamist, teotahet ja julgust inimestega suhelda, sobib ideaalselt teise töö kõrvalt lisatööks.
Elanikkonna- ja tarbijauuringute raames tehtavate silmast-silma intervjuude läbiviimine toimub vastajate kodudes, eesti ja/või vene keeles ning Norstat Eesti AS arvutiga.

Ootused kandidaadile

• kohusetundlikkus
• väga hea suhtlemisoskus ja -julgus
• arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
• paindlikkus, kannatlikkus
• varasem küsitlemise kogemus on kasuks

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• tööd rahvusvahelises ettevõttes
• töögraafikut küsitleja omal valikul
• tööalast koolitust
• projektipõhist tasu

Arvestame soovidega küsitluspiirkonna valikul.
Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega.

Lisainfo

Töö toimub inimestega näost näkku suhtlemisel ukselt uksele.
Tööaeg on väga paindlik, vastavalt projektidele .
Tööaeg pärastlõunati ja nädalavahetusel