2023-08-23 14:48:55

Majandusspetsialist (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Õpilaste ja nendega töötavate töötajate keskkond ja töötingimused on korraldatud vastavalt võimalustele ja vajadustele. Majandustegevused on korraldatud ja toetavad kooli eesmärkide täitmist.

Ootused kandidaadile

• Majandusalane kõrgharidus.
• Omab teadmisi töövaldkonda reguleerivatest õigusaktidest.
• Oskab kasutada IKT riist- ja tarkvara ning veebipõhiseid keskkondi, leida ja töödelda vajalikku infot.
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlustasandil

• Uues hoones on loodud nii töötajatele kui ka õpilastele täiesti uued ja tänapäevased arenemis-, enesetäiendamis- ja töötamistingimused.
• Mitmekesisust ja erialaseid väljakutseid.
• Erialase täiendamise ja arenemise võimalust.
• Kaasa rääkimist uute põhimõtetega kooli kujunemisele.

Lisainfo

Pakume tööd majandusspetsialisti asenduskohale.

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada meile oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 30.10.2016 läbi CV Keskuse või e-postile valgejoe(ät)mhk.edu.ee.