Kiiresti pakkuda tähtajalist tööd koostajale/monteerijale Tallinnasse

CVKeskus.ee klient
Alates 4.7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Koostaja/monteerija igapäevasteks tööülesanneteks on erinevate toodete kokkupanek vastavalt etteantud joonistele.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on füüsiliselt heas vormis, loomult aktiivne, oskab kasutada arvutit ning lihtsamaid käsitööriistu nagu akutrell, suruõhutööriistad jms. Kui valdate eesti keelt heal suhtlustasandil ning olete valmis tööd koheselt alustama, kandideerige kindlasti esimesel võimalusel. Töö sobib väga hästi naisterahvastele, kellel on varasem töökogemus tootmise vallas.

Omalt poolt korraldame professionaalne väljaõppe, toetame igati töösse sisseelamisel ja pakume suurepärast ning sõbralikku töökollektiivi, et töö alustamine kulgeks kiiresti ning positiivses võtmes.

Lisainfo

Töö on esialgu tähtajaline ning kestab käesoleva aasta lõpuni. Tööaeg esmaspäevast reedeni 07.30 - 16.00 ning asub Tallinnas, Lasnamäel. Ettevõte on kaasaegne ning väga heade töötingimustega. Võtame ühendust vaid valitud kandidaatidega.
Lisainfo saamiseks võtke ühendust telefonil +372 5622 3006 või maili teel lauri.laur[ät]barona.ee