2023-08-23 14:48:55

Hooajaline müüja-klienditeenindaja Ülemiste JYSK'i

CVKeskus.ee klient
Kuni 640 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

- Sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine;
- Kaupade väljapanek;
- Aktiivne müük ja lisamüük;
- Müügi-ja tootekoolitustel osalemine;
- Kaupluse müügisaali korrashoid.

Ootused kandidaadile

- Oled huvitatud sisekujundusest ja Sulle meeldivad JYSKi tooted;
- Sulle meeldib suhelda paljude erinevate inimestega ja aidata neil nende soove täita;
- Sa oled aktiivse eluviisi ja loomuga ning eelistad liikuvat tööd;
- Sulle meeldib muutuv keskkond, kus saab õppida ja areneda ning kus kunagi igav ei hakka;
- Sa peab lugu puhtusest ja korrast;
- Sa oled initsiatiivne, Sa näed, mida on vaja teha ja oled valmis tegema rohkem, kui Sinult oodatakse;
- Oled aus ja kohusetundlik;

Ettevõte pakub

- Müügi -ja tootekoolitusi;
- Põhipalka + eesmärkide täitmisel müügiboonuseid;
- Tublimatele ja aktiivsematele ettevõttesisest karjääri;
- Põnevaid müügivõistlusi ja lisaboonuseid;
- Iga kuu parimatele töötajatele lisaboonust;
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- Ühisüritusi;
- Töökohta rahvusvahelises organisatsioonis.

Lisainfo

Tööd pakume neljaks kuuks tähtajalise töölepinguga.
Oleme tänulikud kõigile kandideerijatele kuid võtame ühendust vaid teise vooru edasipääsenud kandidaatidega.