2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Rehvide protekteerimise ja müügiga tegelev ettevõte Veguma OÜ otsib oma meeskonda müügijuhti.

Müügijuhi peamiseks tööks on:
- uute klientide otsing ja nende kõrgetasemeline teenindamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- orienteerumist tulemuste saavutamisele, algatus- ja otsustusvõimet
- head eesti ja vene keele oskust kõnes ja kirjas ning inglise keele ladusat valdamist
- head pingetaluvust ja suhtlemisoskust
- oskust tegeleda klientide probleemide lahendamisega müügitöö edendamiseks
- valmisolekut välislähetusteks

kasuks tuleb teiste võõrkeelte oskus

- võimalust teha seda, mis sulle kõige rohkem meeldib - müüa
- huvitavat tööd eksporditurgudel
- konkurentsivõimelist töötasu, millele lisandub tulemustasu vastavalt seatud eesmärkide
saavutamisele
- eneseteostust läbi eesmärgistatud töö tegemise meeldivas keskkonnas
- võimalust osaleda tootmisettevõte arenguprojektide väljatöötamises

Lisainfo

Lisainfo:
- võimalus asuda tööle kohe
- pakume täistööajaga tööd

CV palun Saatke marketing(at)veguma.eu