2023-08-23 14:48:55

Müügijuht Soome turule / Myyntipäällikkö (Suomen vienti)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

* Vipexi poolt toodetavate ja esindatavate toodete presenteerimine ja müük äriklientidele Soomes ning sellega seonduva kvaliteetse teeninduse ning
järelteeninduse tagamine
* klientidele ehitus-, sisustus- ja viimistlusmaterjalide ning muude pakkumiste koostamine soomekeelsena
* kauba- ja toote kasutusjuhendite toimetamine ja vajadusel soome keelde tõlkimine

* Vipex:in omien- ja sen edustamien tuotteiden esittely ja myynti Suomen yritysasiakkaille ja siihen liittyvän laadukkaan palvelun ja jälkimarkkinoinnin varmistaminen
* Tarjousten teko suomeksi (rakennus- ja sisustusmateriaalit, kylpyhuonetuotteet)
* Asennus- ja käyttöohjeiden muokkaus ja tarvittaessa käännös suomenkieleen

Ootused kandidaadile

* soome keele oskus emakeelena või C1 tasemel
* eelnev kliendihaldurina, projektimüügijuhina või analoogsel ametikohal töötamise kogemus
* hea MS Office programmide kasutamisoskus
* B-kategooria autojuhiload

* Suomen kieli (äidinkieli tai taso C1)
* aikaisempi kokemus (avainasiakaspäällikkö, projektimyyntipäällikkö)
* Hyvä MS Office-ohjelmien taidot
* B-luokan ajokortti

* stabiilset töökohta 26 aastat edukalt tegutsenud ettevõttes
* vajalikke tingimusi ja tuge heade tulemuste saavutamiseks
* koolitust ja arenemisvõimalust tugevas rahvusvahelises meeskonnas
* konkurentsivõimelist töötulemustele vastavat töötasu
* suurepärast eneseteostusvõimalust

* Vakituinen työkohta menestyksellä 26 vuotta toimivassa yrityksessä
* Tarvittavat edellytykset ja tuki saavuttaa hyvät tulokset
* Koulutus ja kehittymismahdollisuus vahvassa kansainvälisessä tiimissä
* Kilpailukykyinen, tuloksia vastaava palkkaus
* Erinomainen tilaisuus itsensä toteuttamiseen

Lisainfo

Töökoht Eestis, Tallinna kontoris.