2023-08-23 14:48:55

IMUAUTO OPERAATOR/ JUHT

CVKeskus.ee klient
Alates 1250 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

*Operaatori ülesandeks on ettevõtte rendiinventari (mobiilkäimlate, piirdeaedade, kätepesujaamade) transport;
*Vastavalt graafikule klientide sõbralik, viisakas ja kõrgetasemeline teenindamine ehitusobjektidel ja üritustel;
*Valmisolek teostada töid ka õhtusel ajal ja nädalavahetusel;
*Kasutusse antava imuauto väiksem jooksev remont vastavalt võimalustele
ja oskustele ning heaperemehelik suhtumine tehnikasse;
*Graaži ja laoplatsi korrashoid, rendiinventari jooksev remont ja hooldamine;

Ootused kandidaadile

Aktiivse ja positiivse ellusuhtumisega
Kohusetundlik, vastutus- ja otsustuvõimeline
Tagajärgede ettenägemisvõime, täpne
Usaldusväärne ja korrektne
Hea suhtlemisoskusega
Hea pingetaluvusega
Hea füüsilise vastupidavusega
C,E-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi ja -keskkonda
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Konkurentsivõimelist töötasu mis koosneb põhipalgast ja lisatasust