2023-08-23 14:48:55

Tarkvarainsener

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Töö sisu on ON24 Interneti-poe ja logistikasüsteemi tarkvara arendamine.
Oleme ettevõte, kes soovib uudsetes lahendustes rakendada (info)tehnoloogilisi võimalusi. Töö asukoht Tallinnas või Viljandis.

Võta ühendust täna, me oleme sõbralikud :)

Ootused kandidaadile

Eeldame:

• veebirakenduste arendamise kogemust;
• Java 8 platvormil programmeerimise oskust ning kaasaegsete raamistike (nt Spring) kasutamise kogemust;
• veebitehnoloogiate (HTML, CSS, JavaScript) head tundmist ning vastavate raamistike (nt AngularJS, jQuery, Sass) kasutamise kogemust;
• põhjalikke teadmisi SQL-andmebaasidest (PostgreSQL);
• kogemust lähtekoodi versioonihaldusvahenditega (Git);
• GNU/Linux süsteemide kasutamise oskust (Debian).

Ettevõte pakub

• huvitavat ja stabiilset tööd arenevas ettevõttes;
• professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
• kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid;
• netosissetulekut kuni 2500.- kuus sõltuvalt võimekusest ja kogemustest
• paindlikku tööaega.