2023-08-23 14:48:55

Masinaoperaator tootmises Harjumaal

CVKeskus.ee klient
800 - 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Tootmistöölise peamisteks ülesanneteks on vineerist pakendite tootmine. Töö toimub automaatsetel ning poolautomaatsetel seadmetel ning lisaks tootmistööle kuulub tööülesannete hulka ka seadmete ja masinate seadistamine, materjalide kontroll, kvaliteedikontroll ning kvaliteedi tagamine.

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt arvutikasutusoskust ja täpsust, kasuks tuleb varasem kogemus tootmistöös ning jooniste lugemise oskus.
Lisaks eesti keele oskus suhtlustasandil.

Pakume omalt poolt korralikku väljaõpet kohapeal, heade töötulemuste korral püsivat tööd arenevas ettevõttes ning arenguvõimalusi vastavalt isiklikule kompetentsile.

Lisainfo

Võtame ühendust vaid valitud kandidaatidega.
Töö toimub vahetustega esmaspäevast reedeni (I vahetus 06.00-14.30, II vahetus 14.30-23.00.
Ettevõte pakub omalt poolt transporti või isikliku auto olemasolul sõidukompensatsiooni.Töökoht asub Rae vallas.
Lisainfo saamiseks võtke julgelt ühendust telefonil +372 5622 3006 või maili teel lauri.laur [ät] barona.ee