2023-08-23 14:48:55

TURUNDUS- JA MÜÜGIASSISTENT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame Sind tööle oma meeskonda, kui oled huvitatud meie turunduse ja müügiosakonna assisteerimisest ja müügi edendamisest ilutoodete turul.

Peamised tööülesanded on:
* toodete müügiga seotud turundus- ja müügitegevuste koordineerimine Baltikumis,
* esinduspoe müügitegevuse korraldamine, kliendisuhete loomine
* kauba tarnetega seonduvate tegevuste kooridneerimine
* aktiivse infovahetuse tagamine turundus- ja müügiosakonna vahel
* turundustegevusega seotud materjalide ettevalmistamine, tõlkimine, korrastamine, avaldamine
* müügiaruandlus ja -analüüs
* kampaaniate ja messide organiseerimisel osalemine.

Turundus- ja müügiassistendi töökoht asub ettevõtte peakontoris, Tallinnas.

Ootused kandidaadile

* Oled väga hea suhtleja,
* Sul on varasem töökogemus müügi- või turundusvaldkonnas või sellega seotud ettevõtetes,
* Armastad täpsust, korrektsust ja oskad seda ka meeskonnatöös esile tuua,
* Oskad iseseisvalt oma tööd organiseerida ja võtta vastutust,
* Valdad väga hästi arvuti põhiprogramme (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
* Valdad lisaks eesti keelele vabalt kõnes ja kirjas inglise keelt ning heal suhtlustasemel vene keelt.

Sa oled professionaalse juuksehooldusvaldkonna parimate brändide turundus- ja müügitegevustes üks oluline lüli!
Sa kuulud aktiivsesse, teotahtelisesse ja üksmeelsesse meeskonda.
Pakume Sulle:
* Väljakutset rakendada oma oskusi müügi- ja turundusosakonna töö assisteerimisel,
* Tööd rahvusvahelises ettevõttes, kus on head ja kaasaegsed töötingimused,
* Enesetäiendamist erinevatel koolitustel (toote - ja müügialased koolitused),
* Motiveerivat palgasüsteemi, mis pakub kindlustunnet põhipalga näol ja lisatasusid sõltuvalt töö tulemuslikkusest.