2023-08-23 14:48:55

Puitmaterjali Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd Müügikonsultandile, kelle tööülesanneteks on erinevate puitmaterjalide, Makita tööriistade ja abimaterjalide (liim, õli jne) müük. Müügikonsultandina on Sinu põhilisteks tööülesanneteks olemasolevate ja uute klientide nõustamine, materjalide tutvustamine ning pakkumiste koostamine. Samuti läbirääkimiste pidamine ja kokkulepete sõlmimine ning uute klientide leidmine ja külastamine. Aitad korraldada ja planeerida müügitööd ettevõttes.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:
  • Sul on vähemalt keskharidus
  • Sul on hea suhtlemisoskus ja soovitavalt eelnev müügitöö kogemus
  • Sa oled usaldusväärne ja kohusetundlik
  • Oled initsiatiivikas, õpivõimeline ja motiveeritud
  • Oled positiivse ellusuhtumisega ja tulemustele orienteeritud, sihikindel, töökas ning oskad töötada iseseisvalt.
  • Valdad heal tasemel eesti keelt ja suhtlustasandil vene ja inglise keelt
  • Sul on soovitavalt puidualased teadmised
  • Sul on B-kategooria juhiload
  • Ettevõte pakub

    Kaasaegset töökeskkonda ja korralikke töövahendeid (uus kontor ja olmeruumid)
    Meeldivat kollektiivi
    Konkurentsivõimelist palka
    Stabiilset töökohta ligi 25 aasta vanuses ettevõttes
    Tööalast koolitust