2023-08-23 14:48:55

Müügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ettevõte otsib kandidaati:
Ostu – müügi juhi või müügijuhi assistendi ametikohale (võimalik areneda assistendist edasi).

Предприятие ищет кандидата на должность менеджера по закупке и продаже или ассистента менеджера по продаже ( возможность дальнейшего роста).

Ootused kandidaadile

Kandidaat võiks omada järgmisi väärtusi:
• Iseseisvust ja kohusetundlikkust.
• Täpsust ja põhjalikkust
• Head planeerimis- ja organiseerimisoskust.
• Head arvuti kasutamise oskust.
• Inglise ja vene keele oskust kõnes ja kirjas (soovituslik oleks veel mõne lisakeele oskus, Eesti keel on väärtus, kuid ei ole kohustuslik sellel ametikohal).

Кандидат должен обладать следующими качествам :
- самостоятельность и ответственность
- точность и основательность в работе
- хорошие оргнизаторские способности и умение планирования
- хорошие навыки работы с компьютером
- владенеи английским и русским языком устным и письменным (приветствуются знания дополнительных языков) , эстонский язык важен ,но не является приоритетным на этой позиции.

Ettevõte pakub

• Motiveerivat töötasu
• Arenemisvõimalusi
• Sõbralikku kollektiivi
• Vajalikke töövahendeid

Предприятие предлагает:
- мотивированную заработную плату
- возможность развития
-дружелюбный коллектив
- необходимые для работы условия