2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Alates 2200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Oled tugev müügiinimene, kuid oled väsinud keskpäraste toodete/teenuste müümisest?
Oled harjunud, et ühe müügi saamiseks pead paarkümmend "ei"-d kuulma?
Sellisel juhul lõpeta see, mida teed ja tule liitu meie meeskonnaga! Vastupidiselt sinu praegusele müügitööle, kus on missiooniks kliendilt suurima summa välja pigistamine, saad meie juures ise kliendile tema metsa eest suurima võimaliku tulu välja pakkuda!

Pakume töökohta Tallinna kesklinna kontoris, preemiaid ja boonuseid ning vabadust korraldada oma tööprotsess lähtuvalt isiklikest eelistustest ning ettevõtte huvidest.

Tööülesanded:
- Timber.ee keskkonna tutvustamine metsaomanikele
- Metsaomanikega kohtumine Timberi kontoris
- Müügi analüüs ning aruandlus
- Müügitoe ja turunduse korraldamisel juhtkonna abistamine
- Osalemine koos Timberi tiimiga laatadel ning messidel

Ootused kandidaadile

Eeldused:
- Sisemine tahe teha müügitööd
- Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
- Väga hea suhtlemis- ja esinemisoskus ning kirjalik väljendusoskus
- Hea pingetaluvus
- Tulemusele orienteeritud mõtteviis ja iseseisev probleemide lahendamise võime.

Kasuks tuleb:
- Olemasolevad kontaktid metsanduse valdkonnas
- Teadmised metsamajandamisest

Nõudmised:
- Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas. Kasuks tuleb inglise ning vene keele oskus
- Keskharidus
- Eelnev müügitöö kogemus
- Kontoritarkvara tundmine

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
- Meeldivat töökeskkonda Tallinna kesklinna kontoris ning väljasõite klientidega kohtumiseks ja müügiobjektidega tutvumiseks
- Töö tegemiseks vajalikke töövahendeid (telefon, arvuti)
- Põhipalka ning väga motiveerivat tulemustasu (eesmärkide täitmisel 2200€ +)
- Täiendkoolitusi vastavalt vajadusele
- Karjäärivõimalust ning suurenevat vastutust kasvavas ning kiirelt arenevas ettevõttes

Kandideerimiseks saata aadressile personal(at)timber.ee või läbi CV-keskuse kandideerimisavalduse:
- CV
- Motivatsioonikiri