2023-08-23 14:48:55

Kindlustusnõustaja Tallinnas

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• klientide professionaalne nõustamine
• elukindlustus- ja investeerimislahenduste leidmine
• lepingute vormistamine
• pikaajaliste kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
• olemasoleva portfelli haldamine

Pakume oma klientidele erinevaid võimalusi raha kogumiseks, samuti II samba ehk kohustusliku kogumispensioni väljamakseid. Lisaks kogumislahendustele pakume elukindlustustooteid nagu riski- või laenukindlustus, õnnetusjuhtumikindlustust ning erinevaid lisakindlustusi, nagu näiteks rasketesse haigustesse haigestumise kindlustuskaitse.

Ootused kandidaadile

• kontaktialgatamise julgus
• hea kuulamisoskus, soov mõista klientide vajadusi ja leida neile sobivaim lahendus
• hea enese motiveerimise oskus ning valmisolek iseseisvalt saavutada supertulemusi
• aktiivsus ja positiivne eluhoiak
• tulemustele orienteeritus
• eelnev müügitöö kogemus

• Kasuks tuleb varasem kokkupuude kindlustus- (või pangandus-) valdkonnnaga

• müügitulemustest sõltuvat ilma laeta tulemustasu ja kindlat põhitasu
• tööks vajalikku toodete- ja müügikoolitust
• mugavat töökohta Kadrioru Ärikeskuses
• võimalust ise planeerida enda tööaega
• toredaid ühisüritusi

• Boonusena saad meie juures väga heaks elukindlustuse spetsialistiks