2023-08-23 14:48:55

Müügi- ja turundusassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd kohusetundlikule, positiivsele ning kogemustega müügi- ja turundusassistendile, kelle töö sisuks on ettevõtte müügitöö assisteerimine, müügidokumentatsiooni koostamine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine; kodulehe ja sotsiaalmeedia kontode haldamine ning turundus- ja reklaamikampaaniate assisteerimine.

Ootused kandidaadile

  • positiivne ellusuhtumine ja hea suhtlemisoskus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus (peamiselt Excel, Word, PowerPoint), kasuks tuleb erinevate laoprogrammide tundmine
  • vajalik eelnev müügi- ja turundusalane töökogemus vähemalt 3 aastat
  • hea eesti, vene ja inglise keele oskus
  • initsiatiivikus ja algatusvõime
  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • oskus oma aega planeerida
  • Ettevõte pakub

    Arendavat ja huvitavat tööd rahvusvaheliste sidemetega ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ning sõbralikku meeskonda

    Tööleasumise aeg: ASAP

    Palume saata CV ja kaaskiri koos palgasooviga