2023-08-23 14:48:55

Ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset B2B müügiinimest. Kui tegutsed kiiresti ja mõtled veel kiiremini siis on see töökoht Sulle loodud.

Omaltpoolt pakume motiveerivat palgasüsteemi ja põhjalikku toote- ja müügikoolitust.
Sinu tulevased kliendid on ettevõtete tippjuhid kellele saad müüa laia valikut innovaatilisi lahendusi, mis aitavad teha paremaid juhtimisotsuseid. Koostöös emafirmaga Kreedix OÜ osutame ka krediidijärelevalve- ning võlahaldusteenuseid.

Register OÜ-s ootavad Sind mõnus ja ambitsioonikas kollektiiv, motiveeriv palgasüsteem ja pidev toetus tööalasele arengule.
Kui otsid võimalust, mis viiks Sind edasi nii tööalaselt, isiklikul kui ka sotsiaalsel tasemel siis vajuta "soovin kandideerida" ja räägime lähemalt.

P.S Võimalik on töötada nii Tartu kui ka Tallinna kontoris

Ootused kandidaadile

Tulemustele orienteeritus
Tahetejõulisus
Hea läbirääkimisoskus
Kiire õppimisvõime
Lai silmaring
Arusaam ettevõtluse põhitõdedest

Kasuks tuleb:
B2B müügitöö kogemus
Vene keele oskus
B-kategooria juhtimisõigus

Ettevõte pakub

Müügi- ja tootekoolitused
Motiveeriv palgasüsteem
Töötelefon- ja arvuti
Eesti parim ärikliendi kontaktibaas
Karjäärivõimalused
Ametiauto kasutamise võimalus