2023-08-23 14:48:55

Rendiagent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sixt on üks juhtivaid autorendi ettevõtteid Euroopas ja alustas teenuse pakkumisega juba 1912 aastal Münhenis. Tänaseks omab Sixt rohkem kui 4000 kontorit rohkem kui 100 riigis. Sixt pakub autorendi, täisteenusliisingu, autopargi haldus ja juhiga rendi teenust ja pakub innovatiivseid lahendusi nendel aladel.

Sixt Eesti alustas teenuse pakkumist 2010 aasta Juunis, kui autopargi haldusettevõte Transporent sai Sixt Autorendi ja Sixt Leasing kaubamärgi esindajateks Baltikumis. Transporent on pakkunud rohkem kui 10 aasta jooksul autorendi ja liisingu teenust, hooldanud ja konsulteerinud suuremate Baltikumi ettevõtete autoparke, samuti ettevõtteid väikeste autoparkidega.

KIIREIMINI ARENEV AUTORENDI ETTEVÕTE MAAILMAS OOTAB OMA MEESKONDA RENDIAGENTI:

Ootused kandidaadile

Mida ootame?

- Isiklik ambitsioonikas panus kvaliteetse teenuse pakkumiseks kohalikele kui ka rahvusvahelistele klientidele
- Aktiivset lisateenuste müüki teenindusletis
- Head pingetaluvust
- Väga head arvutikasutamise oskust
- Vastutustundlikust ja täpsust
- Väga head Eesti ja Inglise keele oskust, kasuks tuleb ka Vene keele oskus
- Teadmisi autodest
- Vähemalt keskharidust
- B kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

Mida pakume?

- Väärilist töötasu + boonussüsteemi
- Töötamist vahetustega
- Võimalust sõita uute ja uhkete autodega
- Rahvusvahelist kogemust
- Arengu ja karjääri võimalusi
- Toredaid kolleege