2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu vastutusala:
Töö kogu Eesti territooriumil – aktiivne uute klientide otsing.
Külmad kõned potentsiaalsetele klientidele.
Kohtumiste läbiviimine ja teenuse esitlus, 3-5 kohtumist päevas.
Klientide juhtimine tehingu sõlmimiseni.
Suhete hoidmine (oma andmebaasi koostamine).
Aruannete koostamine juhtkonnale.

Ootused kandidaadile

Mida me Sinult ootame:
Motivatsioon töötada aktiivselt tulemuste saavutamise nimel, algatusvõime ja positiivne töössesuhtumine.
Suurepärane eesti keele oskus, inglise keel vestlustasandil, vene keel on soovitav.
Oskus töötada MS Office programmidega.
Võimalus sõita lähetustesse.
Isikuomadused:
Organisaatorivõimed, iseseisvus otsuste langetamisel, täpsus, vastutustunne, lojaalsus.

Ettevõte pakub

Mida me pakume:
Huvitav ja vastutusrikas töö arenevas ettevõttes.
Võimalus tõusta karjääriredelil ja edasipidi asuda firmas mõnele juhtivatest kohtadest.
Kõrge ja progresseeruv töötasu: pakume netoväljamakseid 40% ulatuses teenitud summast.
Sõbralik, abivalmis ja internatsionaalne firma.
Väljaõpe ja ametialase arengu võimalus.

Kui jagad meie väärtusi ja oled valmis panustama firma arengusse, saada oma CV ja motivatsioonikiri e-postile julija@it.lv.