2023-08-23 14:48:55

Kogenud lammutustööline

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuuluvad kõik lammutustöödel läbitavad tööetapid:
Seinte, põrandate ja ripplagede lammutus, seinte ja põrandate lihvimine, koristustööd jms.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame: töökust, vastutustunnet ja usaldusväärsust.
Tööks vajalik: Soome tööohutuskaardi olemasolu (roheline kaart).
Kasuks tuleb: eelnev töökogemus, asbestitööde tunnistus, soome keele oskus.

Kandideerijalt eeldame võimalust tulla Soome töövestlusele!

Omalt poolt pakume: esmast juhendamist töökohal, erinevaid täiendkoolitusi, kaasaegseid tööriistu ja vahendeid,
nõuetele vastavat tööriietust ja isikukaitsevahendeid, lepingule ja võimetele vastavat töötasu.

NB! TÖÖVESTLUSED TOIMUVAD SOOMES !!!

Huvi korral võta ühendust!

+358 400 449 758
Margus Tammiste
Rajamaankaari 19
02970 Espoo

E-postile kirjutades saada oma nimi, sünniaeg, telefoninumber, e-posti aadress ja töökogemuse lühikirjeldus (firma nimi ja amet).