2023-08-23 14:48:55

Müügiagent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Töö sisuks on oma teadmiste ja kogemuste rakendamine meie huvitava ja väga põneva teenuse müügiks. Ehk uute klientide otsimine, helistamine, kohtumiste kokkuleppimine ja kliendikohtumiste läbiviimine klientide juures.

Ootused kandidaadile

Esiteks peab olema suur soov müügitööga tegeleda. Töö on küll väga huvitav ja vaheldusrikas kuid eelnev analoogse töö või sarnase intensiivsusega müügitöö tegemise kogemus on vajalik, et saavutada rutiinivaba tööga, mõnusat äraelamist võimaldav sissetulek. Soovime et sul oleks Eesti ja Vene keele oskus kliendisuhtluse tasemel. Soov teenida keskmisest raskema töö eest keskmisest kõrgemat palka.
Ootame , et sinul oleks midagi väärtuslikku mida meie kollektiivi kaasa tuua.

Pakume väljaõpet, järjepidevat müügikoolitust, tuge sisseelamiseks ja väga head töötasu väga hea töö eest. Paindlik töögraafik, palju puhkust ja meeldivad noored kolleegid.
NB. Puhkus alati kõige paremal ajal ehk. südasuvel !!!!
Lisaks paindlik tööaeg ja palju otsustusvabadust oma asjade korraldamisel