2023-08-23 14:48:55

Müüja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Alates 890 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma 2016 a. juulis avatavasse keraamiliste plaatide müügiga tegelevasse kauplusesse müüja-konsultante. Müüja-konsultandi tööülesanneteks on klientide nõustamine, keraamiliste plaatide müük ja kaupade väljastamine. Samuti võtavad müüja-konsultandid vastu saabuvad kaubad, komplekteerivad klienditellimused, hoiavad korras müügisaali ning osalevad aktiivselt ettevõtte igapäevases töös. Müüja-konsultant peab olema valmis füüsiliseks tööks, sest plaadipakid on rasked.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, sõbralik ja hea suhtlemisoskusega. Oskab hästi eesti keelt ning eeliseks on hea vene keele oskus. Samuti tulevad kasuks tõstukijuhtimise kogemus ja oskused käsitleda erinevat laotehnikat. Töö eeldab baastasemel arvutikasutamise oskust.

Pakume stabiilset töösuhet, täistööaega graafiku alusel ning kindlat töötasu, millele lisandub tubli soorituse korral ka tulemustasu. Meil on toetavad kolleegid, korraldame firmasiseseid koolitusi ning abistame väljaõppel. Samuti kompenseerime osaliselt spordiklubide külastused.