2023-08-23 14:48:55

Sekretär-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime kiirelt uut toredat kolleegi oma Tallinna esindusse!
Kui Sind huvitab koolituse valdkond ja tahad kaasa aidata, et meie õppurid ennast hästi tunnevad - tule meile tööle!

Koolituste sujuv korraldamine (koolitusmaterjalide paljundamine ja komplekteerimine, koolitusruumide ja tehnika ettevalmistamine, klientidega suhtlemine).
Asutuse tööks vajalike töövahendite tellimine
Kohvipauside organiseerimine
Koolitusjuhi assisteerimine
Andmete sisestamine ja kliendiandmebaasi pidev täiendamine
Aktiivne müügitöös osalemine ning ettevõtte esindamine üritustel

Ootused kandidaadile

Eesti ja soovitavalt vene ning mõne muu võõrkeele väga hea valdamine kõnes ja kirjas
• Väga hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus;
• Töökogemus 2-5 aastat
• Väga hea arvuti kasutamise oskus
• Oskus hoida meeldivat kontakti klientidega
• Pingetaluvus, vastutustundlikkus, täpsus, korrektsus
• Orienteeritus tulemustele

Kasuks tuleb
• Eelnev töökogemus müügivaldkonnas
• Juhilubade olemasolu

Pakume võimalust anda oma panus inimete arengule ja edule, rutiinivaba tööd, kindlat palka ja edu korral lisatasu, ühisüritusi ja koos arenemist.

Vastu ootame korrektsust, ausust, loovust, rõõmsameelset ja optimistlikku töösse suhtumist ning tööks vajalike tehniliste oskuste olemasolu. Vajalik hea eesti keele oskus ning hea oleks ka vähemalt suhtlustasandil vene keele oskus. Tööaeg esmaspäevast reedeni 8.30-17.00