2023-08-23 14:48:55

Taksojuht

CVKeskus.ee klient
500 - 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

12 a taksoturul tegutsenud Sõbra Takso otsib oma meeskonda taksojuhte.
Kui Sulle meeldib autoga sõita ja inimestega suhelda, meeldib vabadus valida ise tööl käimise aega ja graafikut, siis on just taksojuhi amet see, mida tasub proovida.

Tööga alustamiseks on vajalik vaid B-kategooria juhiluba ja Taksojuhi kutsetunnistust.
Eelnev töökogemus ei ole vajalik, kuid läbida tuleb Autojuhi Ametikoolitus, kestvusega 5 päeva, hind 130.- €.

Töö Sõbra Taksos põhineb 90% dispetšerilt saadud tellimustest, peatustes ootamise aeg on minimaalne.

Töö on sobilik nii meeste-kui naisterahvastele.

Ära raiska aega, saada oma CV juba täna ja kandideeri taksojuhi ametikohale!

SÕBRA TAKSO taksojuhina töötamiseks on peamiselt 3 varianti:

1. VARIANT: Töölepingu alusel palgalise taksojuhina. Töölkäimine on töölepingu ja graafiku alusel.

2. VARIANT: Töötamine renditaksol. Pakume rendile eriti ökonoomseid, taksoks kohandatud autosid. Kogu juhi teenitud kassa kuulub juhile. Juht tasub ettevõttele takso kasutamise eest renti ja maksab tööjõumaksud. Juht on vaba töögraafiku valimisel.

3. VARIANT: Töötamine Sõbra Takso kaubamärgi all oma taksoga. Juhil tuleb ettevõttele tasuda vaid frantsiisitasu. See on võimalus olla täielikult iseenda peremees. Töö alustamise ja lõpetamise otsustab juht ise. Kui Sul on soov töötada oma autoga kuid puudub võimalus selle soetamiseks, siis võimalik on nii renditaksode väljaost kui ka abi autode liisimisel.

Ootused kandidaadile

Sõbra Takso taksojuhiks kandideerimise nõuded:

1. Kandidaat peab eelkõige olema võimeline töötama meeldiva klienditeenindajana ehk kasuks tuleb hea suhtlemisoskus.
2. Nõutav on vähemalt 2 aastat juhistaaži, soovitatav eelnev töökogemus autojuhina.
3. Eesti keele oskus elementaarsel suhtlustasandil
4. Tallinna linnatänavate tundmine või GPS-i kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Sõbra Takso pakub:

Tööleasumist esimesel võimalusel.

Pakume palju tööd 24/7, väljaõppe võimalust kohapeal, abi taksokoolituse eest tasumisel, sõbralikku ja meeldivat töökeskkonda.

Mugavaid, tehniliselt heas korras ja ökonoomseid autosid.

Lisainfo

Lisainfot uuri Esmaspäevast - Reedeni ajavahemikul 9.00-17.00