2023-08-23 14:48:55

Tükitööline

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

KOMPLEKTEERIJA
Erinevate õmblusdetailide (kraed, mansetid jms) kvaliteedi kontrollimine, komplekteerimine, tasandamine ja mustrisse ajamine: vajadusel ka muud ühekordsed ülesanded juurdelõikusjaoskonnas.

TRIIKIJA
Sinu ülesandeks on triikimisoperatsioonide teostamine ning sinu töö tulemusel valmivad väärikatest kangastest Sangari kvaliteetsärgid ja ametirõivad meie klientidele.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meie meeskonda, kui:
• Sa oled tähelepanelik, kiire ja täpne
• Sa tahad teha koostööd ja Sulle meeldib õppida ning saada üha paremaks
• Kasuks tuleb õmblusalane haridus
• Kasuks tuleb eelnev töökogemus õmblusettevõttes

Kandideerides palun märkige, millisele ametikohale kandideerite.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• Stabiilset tööd ja sissetulekut (tükitöö alusel), lisatasu heade töötulemuste korral
• Kaasaegseid töö-ja olmetingimusi
• Sangaripoolset väljaõpet
• Tööaega E-R kl 8.00-16.30
• Hoolitseme Sinu tervise eest, pakume oma töötajatele sportimisvõimalusi spordiklubis Arctic ja massaaži.