2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
600 - 700 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
• klientide suurepärane teenindamine kassas, sh erinevate jookide valmistamine;
• klientide probleemide märkamine ja nende oskuslik lahendamine;
• sujuva saaliteeninduse tagamine, saali ja köögi suhtluse korraldamine;
• saaliteenindaja abistamine ning valmistoidu piisava olemasolu jälgimine saalis ja toidu kvaliteedi kontrollimine;
• jooksvate probleemide lahendamine;
• töökoha ja restorani saali korrashoid

Ootused kandidaadile

Töötaja on:
• viisaka, heatahtliku ja vastutuleliku suhtumisega;
• täpne, kohusetundlik, aus ja usaldusväärne;
• armastab puhtust ja korrektsust;
• on kiire õppimisvõimega, paindlik, hea pingetaluvusega
• oskab eesti keelt ja baastasemel ka inglise ning vene keelt
• on suurepärane ning särav klienditeenindaja ja omab kogemust selles valdkonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• tasuta sooja lõunat
• tööd graafiku alusel
• väljaõpet enne tööle asumist
• konkurentsivõimelist tasu
• toetavat meeskonda ja kaasaegset töökeskkonda kesklinnas
• kliendirahulolu ja läbimüügi baasilt lisatasu

Lisainfo

Otsime täistööajaga töötajat, mitte vaid suvehoojaajaks abilist.