2023-08-23 14:48:55

Kodumasinate hooldustehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Elektriliste kodumasinate (pesumasinad, pliidid jne) remont ja hooldus.
Klientidega suhtlemine, dokumentatsiooni täitmine ja arvlemine.

Ремонт и техническое обслуживание бытовых электроприборов (стиральные машины, плиты и т.д.).
Общение с клиентами, заполнение документации и расчеты с клиентами.

Ootused kandidaadile

Elektroonikaalased teadmised, elektriskeemide lugemisoskus, mõõteriistade tundmine ja käsitsemine;
tehniline taiplikkus ja huvi antud valdkonna vastu;
B-kategooria juhilubade olemasolu;

Kasuks tuleb:
- erialane haridus (elektroonikaseadmete tehnik, automaatika, elektroonika);
- varasem kogemus kodumasinate remontimisel;
- vene keele valdamine;

Знания в области электроники, навыки чтения электросхем, знание измерительных приборов и владение ими; техническая сметливость и интерес к этой области;
наличие водительских прав категории B.

Также пригодятся:
- специальное образование (техник по электронному оборудованию, автоматика, электроника);
- предыдущий опыт в ремонте бытовой техники;
- владение русским языком.

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- kaasaegset töökeskkonda koos kõige tööks vajalikuga
- huvitavat ning mitmekülgset tööd
- täiendkoolituste võimalust

- мотивирующую зарплату
- современную рабочую среду со всем необходимым для работы
- интересную и разнообразную работу
- возможность дополнительного обучения

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV koos varasema töökogemuse kirjeldusega ja palgasooviga aadressile: viru.remont[at]gmail.com.
Lisainformatsiooni saab telefonil: 507 7550
Vastame kõigile kandideerijatele.

Просим кандидатов отправлять свои резюме вместе с описанием предыдущего опыта и размером ожидаемой зарплаты по адресу: viru.remont [at] gmail.com.
Дополнительную информацию можно получить по телефону: 507 7550
Мы ответим всем кандидатам.