2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
1100 - 1400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses ettevõte laienemisega otsime oma meeskonda uut kolleegi. Sinu ülesanneks on toidukaupade müük hulgi ja jaeklientidele Harjumaal: uute klientide leidmine (kõigepealt väikesed nn. nurgapoed), olemasolevate klientide hoidmine, regulaarne tellimuste vastuvõtt ja võimalike võlgnevuste jälgimine.

Ootused kandidaadile

Sa sobid meie meeskonda kui oled täpne, sihikindel ja hea suhtlemisoskusega. Edukate tulemuste saamiseks omad:
• väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust nii eesti kui ka vene keeles, et koostöö klientidega oleks sujuv
• arvuti kasutamise oskust, et vormistada tellimusi laoprogrammis
• kindla eelise annab tulemuslik müügiesindaja töökogemus ja/või jaeturu tundmine (väikesed müügikohad).
• positiivset ellusuhtumist, et muuta oma kolleegide tööd rõõmsameelseks.

Omalt poolt pakume Sulle tööd sõbralikus meeskonnas, väljaõpet, kaasaegseid töövahendeid, konkurentvõimelist palka (põhitasu+ tulemustasu+ preemiad), võimalust kaasa rääkida oma valdkonna arengus ja palju iseseisvat tööd.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ainult cvkeskus.ee portaali kaudu.
Lisaküsimuse tekimisel palume võtta ühendus emaili teel:
nadezhda(at)samilta.ee