2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele:
- raamatupidamise tegemine
-aastaaruannete tegemine
-kliendisuhtlus e-maili ja telefoni teel
-deklaratsioonide tegemine
-palgaarvestus

Ootused kandidaadile

• Head teadmised ja oskused töötamaks Merit programmiga
• Soome keele oskus nii kõnes kui kirjas ( enamik kliente on Soomest) või soov ja tahe keel omandada
• Inglise keele oskus
• Teadmised ja kogemused raamatupidamisest ja seotud seadustest
• Valmidus ja oskus klientidega suhelda
• Kasuks tulevad teadmised ettevõtlusega alustamise toimingutest

Meie jaoks tähtsad omadused kolleegi juures on:

• Loov ja nupukas mõtlemine
• Lojaalsus
• Arenemishuvi
• Oskus töötada meeskonnas
• Tahe aidata ettevõttel suuremaks kasvada

Ettevõte pakub

Enda poolt pakume :
• Alustades poole kohaga tööd ( 25 h nädalas), kuid tulevikus kindlasti täiskohaga tööd
• Arenguvõimalusi
• Väikest, kuid mõnusat ja sooja kontorit kesklinnas, WTC majas Ahtri tänaval
• Koolitusi ja enesearendamise võimalusi
• Noori ja pealehakkajaid kolleege